Ara

TRİAWELL TÜKETİCİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş.

Değerli arkadaşlar,

2022 yılında yaptığımız görüşmeler neticesinde tüm çalışma arkadaşlarımızın faydalanabildiği indirim anlaşmasını yeniden güncelledik.

Böylece 2023 yılı sonuna kadar geçerli olmak üzere, Triawell Tüketici Sağlık Ürünleri A.Ş’nin online alışveriş sitesi www.hepiyihisset.com üzerinden yapacağınız her alışverişte %20 indirim uygulaması devam edecektir.

Anlaşmamız gereği, minimum alışveriş bedeli yoktur ve siparişlerinizden kargo ücreti alınmayacaktır. İndirimden faydalanmak için “SATIN AL” seçeneği altında bulunan “KUPON KODU EKLE” bölümüne “tecadervitago22” kodunu yazmanız yeterli olacaktır.

Tüm üyelerimize hayırlı olsun.

Sağlıklı günler dileriz.

Firma hakkında:

Triawell Tüketici Sağlık Ürünleri A.Şolarak İstanbul merkezli ulusal bir firmayız. Gıda takviyesi ve dermokozmetik alanında Türkiye’nin ilk 10 yerli üretim tesisi arasında gösterilen TriaPharma İlaç A.Şnin (GMP, FDA, HALAL, HACCP, ISO9001) tüketici kanalı iştirak şirketi olarak Tohum Holding grubuna bağlıyızŞirketimizin hem kendi ürettiği markaları var (Vitago, VitagoKids ve Twellness) hem de bunlar ve başka bir çok vitamin markasının bulunduğu hepiyihisset.com portalının kurucusu.

Vitago markası; özel satış noktaları, anlaşmalı eczaneler, MigrosGetirGratisEveShopFileİstegelsin,eBebek, trtmarket.comTrendyolAmazonHepsiburadaN11 vb. ile tüm Türkiye’de hizmet veren bir vitamin markasıdır. TRT Çocuk markalarından Rafadan Tayfa, Pırıl ve Z Takımı’nın gıda takviyesi alanındaki tek resmi üreticisiyiz. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Eczacılık Fakültesi ile Üniversite-Sanayii işbirliği kapsamında Ar-Ge ve analiz anlaşmamız bulunuyor.