Ara

TT BYS Ziyaretimiz

Telekom Çalışanları Derneği Genel Merkez Yöneticileri ve Ankara Şubesi olarak, 06.12.2023 tarihinde Türk Telekom Biriktirme ve Yardım Sandığı Genel Müdürü Sayın Serhat BİNİCİ ve Üye İlişkileri ve Destek Hizmetleri Müdürü Sayın Yasin AÇIKBAŞ’ı ziyaret ettik.

Üye İlişkileri ve Destek Hizmetleri Müdürü Sayın Yasin AÇIKBAŞ’ ın makamında başladığımız ziyaretimizde, öncelikle işlerinin yoğunluğu nedeni ile katılım sağlayamayan Genel Başkanımız Sayın İlker Çağrı ÇELİK’in selamını ileterek, Biriktirme Yardım Sandığı ve Derneğimiz faaliyetleri hakkında bilgiler paylaştık, projelerimiz ve üye çalışmaları hakkında kapsamlı görüşmeler yaptık.

Sonrasında ziyaretimize Sayın Yasin AÇIKBAŞ’ın eşliğinde, Türk Telekom Biriktirme ve Yardım Sandığı Genel Müdürü                                Sayın Serhat BİNİCİ’nin makamına konuk olarak devam ettik.

Sayın Serhat BİNİCİ ile de 17 şubesi ve tüm illerde temsilcilikleri bulunan Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımı yapılarak, AssisTT personellerinin üyelikleri konusunda yaptığımız girişimleri anlattık. Kendileri Sayın Murat YANIKLAR ile görüşerek bizleri bilgilendirdiler.

Ayrıca TEÇADER olarak, Kooperatif ve GES üzerine olan projelerimizi anlattık. Sayın Genel Müdürümüz projelerimizi olumlu karşıladılar ve detaylandırılması yapılarak birlikte teknik toplantılar yapma kararı alındı.

Sayın Serhat beye ve Sayın Yasin beye samimi misafirperverliklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.