Ara

Adana Bölge Müdürlüğü Ziyaretimiz

ADANA BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YILMAZ TOHUMOĞLU

VE  MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARETİMİZ

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizden Genel Sekreter Selami GÜR, Mali İşler Sekreteri Emre GÜZELCAN,              Teşkilatlandırma Sekreteri Gökhan DEMİR, Yayın İşleri Sekreteri İsmail ÖZEN ve Adana Şube Başkanımız Özkan CEYRAN’ın katılımlarıyla 09 Kasım 2022 tarihinde Adana Bölge Müdürümüz Sayın Yılmaz TOHUMOĞLU’nu makamında ziyaret ettik.

Ziyaretimiz sırasında Dernek faaliyetlerimiz ve sektördeki gelişmeler hakkında sohbet ederek, istişarelerde bulunduk.                       Sayın Bölge Müdürümüze nazik kabulleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ziyaretimiz kapsamında; Adana Bölge Müdürlüğü Enerji ve Soğutma Sistemleri Müdürü Sayın Mehmet Emin TATLI ve                          Tesis Destek ve İnşaat Müdürü Sayın Kadir KAYA’yı makamlarında ziyaret ederek, derneğimiz faaliyetleri ve güncel konular hakkında sohbet ettik. Sayın Yöneticilerimize teşekkür ederiz.

Aynı zamanda Adana Bölge Müdürlüğü Erişim Planlama Müdürlüğü ile RSMC ve Veri Sistemleri Müdürlüğünde çalışan arkadaşlarımızla da buluşarak sohbetler ettik.