Eskişehir Şubesi

Gürkan ELBAHAN Özgeçmiş

1981 Almanya’da doğdu. Zonguldak Karaelmas üniversitesi Alaplı M.Y.O Elk.Haberleşme bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

Stajlarını Eskişehir 1.Hava İkmal Bakım Merkezinde yaptı.(Elektronik Sistemleri Müdürlüğü-Aviyonik Müdürlüğü-Yer sistemleri müdürlüğü)2003 yılı başı itibariyle Arçelik A.Ş Eskişehir tesislerinde operatör olarak başladı ve 2008 yılı Eylül ayına kadar çalıştı.

2008 Ekim ayında Eskişehir Telekom İl Müdürlüğü Transmisyon Müdürlüğünde (Kablolu (SDH-PDH) /Kablosuz (RADYOLİNK) Transmisyon teknikeri olarak göreve başladı.

Burada öncelikle Radyo Link (Ericsson-Nac-Siemens-Alcatel v.b) sistemleri olmakla beraber Kablolu Haberleşme sistemleri ( f/o) arıza ve bakım görevlerini yaparken ilaveten ortak yerleşim kule kullanımı projelerinde GSM (AVEA-TURKCELL-VODAFONE- 3g dönüşüm) sürveyanlığı yaptı.

2012 yılı itibariyle Erişim Yatırım İhale Müdürlüğünde yatırım teknikeri göreviyle devam etmekte.(Yüklenici firma proje/protokol /kabul ve Hakkediş para ödeme süreçlerinin tümü. Sat/Sas v.s Bu süreçte efqm kalite sertifika denetlemelerinde aktif görev aldı).

Eskişehir Bilardo Kulübünde lisanslı olarak 3 Bant disiplinli bilardo oynuyor ve aynı zamanda Telekom Spor Kulübü Masa Tenisi lisanslı oyuncusu. Telekom Çalışanları Derneği Eskişehir Şube Başkanlığı görevini yürüten ELBAHAN, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Asil

Denetleme Kurulu Asil

Telefon

0506 689 49 84

Eskişehir Şubesine Bağlı İller