Telekom Çalışanları Derneği Bursa Şube Yönetim Kurulu olarak, Türk Telekom Biriktirme Yardım Sandığı Ankara Genel Müdürlüğü Yöneticilerinden Bursa’ya ziyarete gelen Yasin AÇIKBAŞ, Cafer Üresin, Cafer AKMAN beyler ve Bursa BYS delegesi Mesut HAYMANA ile bir araya gelerek, Derneğimiz faaliyetleri, BYS çalışmaları ve güncel konular hakkında sohbet ettik.
Kendilerine Telekom Çalışanları Derneği Bursa Şube Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.