Ara

Afyonkarahisar Şubesi

Salim ÇOLAK Özgeçmiş

1973 yılında Afyonkarahisar’da doğdu.1993 yılında Afyon PTT Sinanpaşa İlçe Koordinatörü olarak göreve başladı. Santral Sistemleri, Ankesör Sistemleri, Enerji Sistemleri ve Şebeke İşlemlerinde çalışmalarda buldu. 2001 yılında ilçe koordinatörlükleri kapatılınca Bilgi İşlem Müdürlüğü teknik personeli olarak PTT’nin ilk network kurulum çalışmalarında bulundu.

2005 yılında internet işlemleri artışı ve network işlemlerinin Bilişim Ağlarına devredilmesi ile Bilişim Ağları Teknikeri olarak çalışmalarına hem sahada hem de ofiste devam etti.

2009 yılında ki personel yapılanmasında Şebeke Bakım Onarım kısmına Şebeke Sorumlusu, Saha Amiri olarak atandı. 2021 yılına kadar saha operasyonları çalışmalarına devam etti.

Yine 2009 ve 2021 yılları arasında Afyon Telekom Spor da lisanslı olarak Masa Tenisi takımında, Voleybol takımında, Basketbol takımında yer aldı. Ayrıca Telekom Çalışanları Derneği Afyonkarahisar Şube Yönetimine dahil oldu.

2021 yılında yeni oluşturulan Talep Merkezi Sorumluluğu görevine getirildi. Lojistik Malzeme Yönetimi, Cihaz Yönetimi, Ödenek Yönetimi ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

Telekom Çalışanları Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı olarak görevini yürüten Salim ÇOLAK, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Asil

Denetleme Kurulu Asil

Telefon

0505 431 44 74

Afyonkarahisar Şubesine Bağlı İller